GOLD Endes Kamp Bungalow

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
689 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Endes
  • ADRES: Mehmetalan Köyü - Zeytinli - Edremit - Balıkesir
  • TELEFON: 0 (266) 377 1711
  • FAX: 0 (266) 377 1711
  • GSM: 0 (545) 479 0812
  • WEB SİTESİ: http://www.endeskamp.com.tr
  • E-POSTA: endes_camp@hotmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 23:59
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 23:59
SERVİS YERLERİ BALIKESİR
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mehmetalan Köyü - Zeytinli - Edremit - Balıkesir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Endes Kamp Bungalow

AKTİVİTELER

Kampımızdan başlayıp ve kampımızda son bulan 7 km ve 3 saatte tamamlanan parkurumuz bulunmaktadır. Biz bu yürüyüşe Aqua Trekking diyoruz. Yürüyüşün zorluk derecesi orta seviyededir.

Orta yaş ve üstü için uygundur. Parkurun 4,5 km’si çam ağalarının arasında patika ve dağ yollarında, 2,5 km’si Kirişlik Vadisi’nde nehrin akağına girerek onlarca doğal gölü kah yüzerek kah yürüyerek tamamlıyoruz.

Doğal kaynaklarımızdan sularımızı içiyoruz.

NOT: Yürüyüş esnasında yanımıza yürümeye ve suya girmeye elverişli ayakkabı, fotoğraf makinesi ve su geçirmez kılıflar alıyoruz.

YOGA VE MEDİTASYON

Endes Kamp Bungalow ‘da oksijen deposu Kazdağı’nda Yoga ve Meditasyon yapmak bir ayrıcaklıktır. Kampımızda 2 Yoga evimiz bulunmaktadır. 1. Yoga evimiz nehrin kenarında 90 m2, 2. Yoga evimiz ağaçların arasında 60 m2 ‘dir. Su ve bülbül sesleri arasında Meditasyon yapabilirsiniz.

EV ÖZELLİKLERİMİZ

Kampımızda 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz.

Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

ÇADIR ÖZELLİKLERİMİZ

Kendi çadırınızı getirip kurabilirsiniz.

Çadır alanımızda ortak kullanım duş wc mevcuttur.

Çadırınızın önünde ateş ve mangal yakabilirsiniz.

EV ÖZELLİKLERİMİZ

Kampımızda 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır.

Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

ÇADIR ÖZELLİKLERİMİZ

Çadır alanımızda ortak kullanım duş-wc mevcuttur. Mutfak için kullanabileceğiniz bir alan mevcuttur. Zeytinli Çayı kenarında zeytin ağaçları içinde çadırınızı kurabilirsiniz.

Kazdağlarının doğal kaynaklarından bir araya toplanmış olan Zeytinli Çayının serin suyunda yüzebilirsiniz. Kendi çadırınızın önünde ateş yakabilirsiniz.

Çadır alanımızda güneş paneliyle üretilen sadece bir aydınlatma ve telefon şarj edebilecek kadar elektrik mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sohbete Başla
Whatsapp' dan Yardımcı Olalım.
Kamp Mahal' e Hoşgeldiniz.
Bilgi Almak İçin